Awaryjne otwieranie mieszkań Sosnowiec 24h

Awaryjne otwieranie mieszkań Sosnowiec 24hCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co byś zrobił, gdyby drzwi Twojego mieszkania zacięły się i nie mógłbyś się dostać do jego wnętrza? Być może wizja ta wydaje Ci się abstrakcją, jednakże takie sytuacje zdarzają się codziennie! Jeśli przytrafiła Ci się awaria zamka nie musisz się stresować! W Sosnowcu działa bowiem Pogotowie ślusarskie, które błyskawicznie przybędzie do Ciebie z pomocą!
 
Nasza firma na polskim rynku usług ślusarskich działa już od przeszło 20 lat. W tym czasie pomogliśmy już setkom mieszkańców Sosnowca w awaryjnym otwieraniu drzwi. Nigdy nie pozostawiamy nikogo w kryzysowej sytuacji! Znamy się na zamkach jak nikt inny – nie tylko zatrudniamy najlepszych profesjonalistów w branży, ale także posiadamy wysokiej klasy sprzęt ślusarski, dzięki któremu jesteśmy w stanie otworzyć każde drzwi bezinwazyjnie, nie pozostawiając śladu naszej interwencji na drzwiach, framudze, ani tym bardziej w mechanizmie zamkowym. Po wykonanej przez nas pracy Twoje drzwi będą z powrotem sprawnie działać!
 
Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych klientów – zawsze sprawdzamy czy osoba, która wezwała nas do otwierania drzwi jest do tego uprawniona, czy jest właścicielem mieszkania. Ponadto, po wykonanej pracy sprawdzamy, czy zamki działają w pełni sprawnie i instruujemy naszych klientów, w jaki sposób o nie dbać, by awarie nie powracały. Wszystko po to, by mogli się cieszyć pełnym bezpieczeństwem.
 
Otwieraniu zamków często towarzyszy konieczność ich naprawy. Jeśli i w przypadku Państwa drzwi taka usługa będzie niezbędna, nasz ślusarz wykona ją od razu. Czasem, gdy naprawa zamka nie jest możliwa ze względu na jego zbyt duże uszkodzenie, jedyną możliwością jest wymiana. Każdy z naszych pracowników posiada przy sobie zestaw zamków i na pewno dobierze odpowiedni do Państwa drzwi.

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 
Działamy  całodobowo – jeśli potrzebne będzie otwieranie mieszkania w środku nocy lub w święto, jesteśmy gotowi podjąć się takiego zlecenia. Korzystając z naszych usług nie muszą Państwo czekać do rana bądź dnia pracującego, aby zamówić usługę. Przyjeżdżamy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Dlatego radzimy zapisać sobie numer do naszego Pogotowia zamkowego: 666-276-222
 

Otwieramy awaryjnie drzwi mieszkań i samochodów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Sosnowcu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami