Awaryjne otwieranie mieszkań Sosnowiec 24h

Awaryjne otwieranie mieszkań Sosnowiec

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co byś zrobił, gdyby drzwi Twojego mieszkania zacięły się i nie mógłbyś się dostać do jego wnętrza? Być może wizja ta wydaje Ci się abstrakcją, jednakże takie sytuacje zdarzają się codziennie! Jeśli przytrafiła Ci się awaria zamka nie musisz się stresować! W Sosnowcu działa bowiem Pogotowie ślusarskie, które błyskawicznie przybędzie do Ciebie z pomocą!

Awaryjne otwieranie mieszkań wykonujemy od ponad 25 lat

Nasza firma na polskim rynku usług ślusarskich działa już od przeszło 25 lat. W tym czasie pomogliśmy już setkom mieszkańców Sosnowca w awaryjnym otwieraniu drzwi. Nigdy nie pozostawiamy nikogo w kryzysowej sytuacji! Znamy się na zamkach jak nikt inny – nie tylko zatrudniamy najlepszych profesjonalistów w branży, ale także posiadamy wysokiej klasy sprzęt ślusarski, dzięki któremu jesteśmy w stanie otworzyć każde drzwi bezinwazyjnie, nie pozostawiając śladu naszej interwencji na drzwiach, framudze, ani tym bardziej w mechanizmie zamkowym. Po wykonanej przez nas pracy Twoje drzwi będą z powrotem sprawnie działać!

Otwieramy zamki we wszystkich drzwiach

Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych klientów – zawsze sprawdzamy czy osoba, która wezwała nas do otwierania drzwi jest do tego uprawniona, czy jest właścicielem mieszkania. Ponadto, po wykonanej pracy sprawdzamy, czy zamki działają w pełni sprawnie i instruujemy naszych klientów, w jaki sposób o nie dbać, by awarie nie powracały. Wszystko po to, by mogli się cieszyć pełnym bezpieczeństwem.

Cena za awaryjne otwieranie mieszkań? Zadzwoń do nas i zapytaj.

Otwieraniu zamków często towarzyszy konieczność ich naprawy. Jeśli i w przypadku Państwa drzwi taka usługa będzie niezbędna, nasz ślusarz wykona ją od razu. Czasem, gdy naprawa zamka nie jest możliwa ze względu na jego zbyt duże uszkodzenie, jedyną możliwością jest wymiana. Każdy z naszych pracowników posiada przy sobie zestaw zamków i na pewno dobierze odpowiedni do Państwa drzwi.

W skład naszych usług wchodzi:

Otwieramy drzwi i zamki 7 dni w tygodniu

Działamy całodobowo – jeśli potrzebne będzie otwieranie mieszkania w środku nocy lub w święto, jesteśmy gotowi podjąć się takiego zlecenia. Korzystając z naszych usług nie muszą Państwo czekać do rana bądź dnia pracującego, aby zamówić usługę. Przyjeżdżamy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Dlatego radzimy zapisać sobie numer do naszego Pogotowia zamkowego: 666-276-222

Otwieramy awaryjnie drzwi mieszkań i samochodów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!