Awaryjne otwieranie mieszkań Sosnowiec

Awaryjne otwieranie mieszkań Sosnowiec

Awaryjne otwieranie zamków to usługa, z której korzysta się przede wszystkim wtedy, drzwi mieszkania, domu lub jakiegokolwiek innego pomieszczenia nie chcą się otworzyć ze względu na awarię mechanizmu zamkowego bądź gdy zgubimy do niego klucze. Do realizacji tego zlecenia warto wezwać Pogotowie ślusarskie Sosnowiec, które w bezpieczny i precyzyjny sposób otworzy zamek.

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów i firm

Nasza firma na polskim rynku usług ślusarskich działa już od przeszło 30 lat. W tym czasie pomogliśmy już tysiącom mieszkańców Sosnowca w awaryjnym otwieraniu drzwi. Nigdy nie pozostawiamy nikogo w kryzysowej sytuacji! Znamy się na zamkach jak nikt inny – zatrudniamy najlepszych profesjonalistów w branży, a także posiadamy wysokiej klasy sprzęt ślusarski, dzięki któremu jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek bezinwazyjnie, nie pozostawiając śladu naszej interwencji na drzwiach, framudze, ani na mechanizmie zamkowym.

Wiemy również, że uszkodzony zamek nie będzie zapewniał odpowiedniego poziomu ochrony, dlatego oferujemy możliwość naprawy lub wymiany zamka na nowy. Tego rodzaju usługę możemy zrealizować od ręki, bez konieczności umawiania kolejnej wizyty ślusarza. W naszym asortymencie posiadamy zamki najwyższej klasy, renomowanych producentów. Pomożemy również w wyborze najlepszego rozwiązania.

Otwieramy zamki we wszystkich drzwiach

Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych klientów – zawsze sprawdzamy czy osoba, która wezwała nas do otwierania drzwi jest do tego uprawniona, czy jest właścicielem mieszkania. Ponadto, po wykonanej pracy sprawdzamy, czy zamki działają w pełni sprawnie i instruujemy naszych klientów, w jaki sposób o nie dbać, by awarie nie powracały. Wszystko po to, by mogli się cieszyć pełnym bezpieczeństwem.

Lukasz Girek
Lukasz Girek
2023-08-12
Szybko sprawnie i profesjonalnie. Polecam
Małgorzata Szyd
Małgorzata Szyd
2021-07-21
Bardzo rzetelna firma, Pan Daniel który montował zamek bardzo profesjonalny i uprzejmy.
Patryk Kłos
Patryk Kłos
2021-01-03
Szybki telefon i pomoc przy samochodzie. Nie ściągają z klienta, jak za zboże, więc domowy budżet nie ucierpi Są OKEJ

Rozwój technologii sprawia, że zamki i systemy zabezpieczeń stale się zmieniają. Chcąc sprostać każdemu zadaniu, jakie zlecają nam klienci, kierujemy naszych ślusarzy na cykliczne szkolenia, w których rozwijają swoje umiejętności i poznają nowinki z branży. To gwarancja, że poradzą sobie z każdym zadaniem!

Zatrzaśnięte drzwi? Zadzwoń do nas!

Otwieraniu zamków często towarzyszy konieczność ich naprawy. Jeśli i w przypadku Państwa drzwi taka usługa będzie niezbędna, nasz ślusarz wykona ją od razu. Czasem, gdy naprawa zamka nie jest możliwa ze względu na jego zbyt duże uszkodzenie, jedyną możliwością jest wymiana. Każdy z naszych pracowników posiada przy sobie zestaw zamków i na pewno dobierze odpowiedni do danego rodzaju drzwi oraz Państwa potrzeb.

W ofercie usług Pogotowie zamkowe Sosnowiec posiada:

Usługi ślusarskie dostępne 7 dni w tygodniu

Nasza firma działająca na terenie Sosnowca i okolic oferuje usługi takie jak: awaryjnie otwieranie zamków w drzwiach mieszkań, domów, firm lub różnych pomieszczeń, a także awaryjne otwieranie samochodów, naprawa zamków, serwis zamków, montaż i wymiana zamków. Nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie, w kompleksowy sposób, z dbałością o bezpieczeństwo i komfort klientów. Gwarantujemy szybki dojazd we wskazane miejsce oraz sprawną realizację zlecenia.

Działamy przez 7 dni w tygodniu, w tym także w niedziele i święta. Jeśli potrzebujesz natychmiastowego awaryjnego otwierania samochodów lub drzwi, przyjedziemy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

Zapraszamy do skorzystania z usług Pogotowia zamkowego – awaryjne otwieranie zamków to nasza specjalność: 666-276-222