Montaż i wymiana zamków Sosnowiec

Montaż i wymiana zamków w drzwiach Sosnowiec

Usługą ślusarską, z której mieszkańcy Sosnowca niezwykle często korzystają, jest wymiana zamków. Jest ona kierowana do wszystkich osób, które zakupiły mieszkanie, wynajmują je nowemu lokatorowi, mechanizm zamkowy w drzwiach ich domu się zacina lub jest trwale uszkodzony bądź z innych przyczyn potrzebują montowania nowych zamków.

W Pogotowiu Zamkowym Sosnowiec pracuje sztab najlepszych profesjonalistów na rynku. Nigdzie nie znajdziecie Państwo lepszej obsługi! Stawiamy na jakość wykonania pracy, dbamy, aby każdy z naszych pracowników odznaczał się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem dla klienta, jego potrzeb i czasu. Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie odznaczają się ogromem wiedzy i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dodatkowo systematycznie podnoszą poziom swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklicznych szkoleniach.

Montaż zamka antywłamaniowego w Sosnowcu? Dzwoń!

Dokładamy największych starań, aby wymiana zamka w drzwiach przebiegła w prawidłowy sposób. Po każdej wykonanej usłudze nasi pracownicy sprawdzają, czy mechanizm należycie działa i instruują właścicieli mieszkania, w jaki sposób o nie dbać, aby działał bez zarzutu przez lata.

W skład naszych usług wchodzi:

Z naszego doświadczenia wynika, że decydując się na montaż zamków najlepiej wybierać mechanizmy z atestem, produkowane przez najlepszych producentów na rynku. Jeśli decyzja dotycząca wyboru modelu sprawia Państwu trudność, nasi ślusarze chętnie pomogą. Przewidujemy również możliwość zakupu zamków już w momencie realizacji usługi, od naszego pracownika.
Każdy z nich ma zawsze przy sobie szereg modeli, z których można wybrać ten najbardziej odpowiedni dla Państwa drzwi.

Wśród zamków, które oferujemy znajdą Państwo samych uznanych producentów takich jak Gerda, Mottura, Dierre, Ikon. Proponujemy także nowoczesne rozwiązania firmy KESO, dzięki któremu możliwe jest posiadanie jednego klucza do wielu drzwi np. do kilku mieszkań bądź pomieszczeń. Chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty zakładania zamków? Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią: 666-276-222

Pogotowie ślusarskie w Sosnowcu działa codziennie, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jeśli potrzebują Państwo usługi na już, wystarczy nas wezwać – przyjedziemy i błyskawicznie wykonamy zlecenie!

Pogotowie ślusarskie w Sosnowcu działa codziennie, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jeśli potrzebują Państwo usługi na już, wystarczy nas wezwać – przyjedziemy i błyskawicznie wykonamy zlecenie!