Naprawa zamków Sosnowiec

Naprawa zamków Sosnowiec

Zamek w drzwiach się zacina? Klucz coraz trudniej się przekręca? Nie zwlekaj – wezwij profesjonalną pomoc – Pogotowie ślusarskie w Sosnowcu i zamów usługę naprawy zamków!

Każdy nieprawidłowo działający zamek sprawia, że drzwi nie spełniają w pełni swojej ochronnej funkcji, a zatem Państwa mienie nie jest dostatecznie chronione. Co więcej, w takiej sytuacji nie są również bezpieczni Państwa najbliżsi – takie drzwi łatwo bowiem sforsować. Dlatego gdy tylko dostrzeżesz pierwsze sygnały niesprawnie działającego zamka, zadzwoń pod numer: 666-276-222 i umów wizytę jednego z naszych doświadczonych pracowników.

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu ślusarskim to osoby od lat pracujące w branży. Znają każdy rodzaj zamków, poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Naprawianie zamków to jedna z czynności, którą wykonują codziennie. Żaden zamek nie ma dla nich tajemnic!

Serwis zamków 24h/7dni

Nasza firma stawia na wiedzę swoich pracowników – od tego zależy bowiem prawidłowe przeprowadzenie usługi. Szybki rozwój nowych technologii sprawia, że w obszarze zabezpieczeń również pojawia się coraz więcej nowości. Nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, na których poznają nowoczesne rozwiązania oferowane przez czołowych producentów zamków. Dzięki temu są w stanie poradzić sobie zarówno z klasycznymi, starszymi modelami, jak i tymi, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki.

W skład naszych usług wchodzi:

W ofercie firmy znajduje się szereg usług ślusarskich. Jeśli zacięły się drzwi do Twojego mieszkania czy domu, zadzwoń do nas – przyjedziemy i wykonamy bezinwazyjnie awaryjne otwieranie zamków. W sposób awaryjny wykonamy także otwieranie drzwi samochodowych. Pomożemy również w montażu i wymianie zamków. Służymy poradą w doborze odpowiedniego mechanizmu zamkowego do konkretnego modelu drzwi. Zajmujemy się ponadto serwisem zamków znanych producentów takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Salto. Zawsze gdy potrzebna jest interwencja ślusarza, mogą się Państwo do nas zwrócić – podejmiemy się każdego zlecenia!

Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie, dlatego nasz serwis oferujemy w trybie całodobowym. Jeśli wybrana przez Państwa usługa będzie potrzebna natychmiast – możecie na nas liczyć. Przybędziemy najszybciej jak to możliwe. Uzgadniając szczegóły dotyczące wykonania usługi gwarantujemy, że to my dostosujemy się do Państwa możliwości czasowych. Na nas nie trzeba czekać!

Całodobowy serwis zamków oferuje Pogotowie ślusarskie Sosnowiec. Zapraszamy!